Kontakt

+420 777 622 022

kontakt@klubkotelna.cz

Sluzeb 3a, 100 00 Praha 10 - StrasniceNaše prostory se nacházejí na okraji průmyslové čtvrti a to nám poskytuje dostatek soukromí a zároveň nikoho nerušíme k tomu je v těsné blízkosti metra A, Depo Hostivař.Venkovní vzhled budovy odpovídá právě průmyslovému okolí, tak se nelekněte...

Místo je ideální k parkování, ulice je slepá , večer a přes víkendy je prázdná a navíc bez parkovacích zón.Je také možno použít P+R parkoviště u metra.
Je důležité, abyste přišli hnědou brankou v plotě, výrazně označenou cedulí 3A. Vchodová branka je po levé straně ulice a také zvonek Klub Kotelna
Adresa klubu je Služeb 3A. GPS souřadnice pro zadání do map 50°4'34.107"N, 14°31'12.858"E.
Do taxíků a navigací dávejte č.p. 4 je to skoro naproti.

Těšíme se na Vás

 
Detailnější popis cesty a možnosti


Doprava autem:
Po Jižní spojce směrem od Černého mostu sjedete směr Centrum - Strašnice a poté doprava na Černokosteleckou. Na semaforech u čerpaci stanice Agip zahnete doleva k metru a další doleva je naše ulice Služeb (na rohu jsou koupelny SEN).

Pokud pojedete po spojce z druhé strany sjeďte směr Hostivař- Zahradní město, je to poslední sjedz před lanovým mostem, podjeďte spojku a jeďte rovně až na křižovatku s Černokosteleckou, kde zahnete doprava.Před čerpací stanicí Agip pak zahnete doprava a další ulice vlevo je Služeb.
Místo je ideální k parkování, ulice je slepá, večer a přes víkendy je prázdná a navíc bez parkovacích zón. Je také možno použít P+R parkoviště u metra.
 
Hromadná doprava:
 
Metro:
Konečná trasy A - Depo Hostivař. Sídlíme cca 300m rovně a doprava přes nástupní (ne výstupní!) zastávky autobusů do ulice Služeb.
 
Tramvaj:
Tramvají číslo 5 na zastávku Depo Hostivař nebo tramvajemi 7 a 13 na točnu tramvají Černokostelecká a jednu zastávku dojít nebo dojet opět tramvají číslo 5. od zastávky tramvaje se dáme k benzinové pumpě Agip, kolem ní do ulice Sazečská a první vlevo je ulice Služeb.
 
Bus:
Autobusem 163 na zastávku Depo Hostivař. Odtud přes nástupní zastávky rovně do ulice Služeb.
 
Noční doprava:
Tramvají číslo 55 jste za 26 minut na Lazarské, jezdí každou půlhodinu až do rána.